معرفی شرکت

شرکت صنایع مفتولی زنجان  با  هدف تولید  انواع  میخ  و کشش مفتول های صنعتی در سال 1363مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت به منظور تامین بخش عمده ایی از نیاز کشور به انواع مفتول های فولادی به تولیدات خود جامه عمل پوشانید و با تکیه بر تلاش و کوششی عظیم، موفق به تولید انواع مفتول گالوانیزه، ACSR، آرمور، سیم جوشکاری با گاز محافظ (MAG)، فیلر جوشکاری (TIG) ، سیم جوشکاری زیر پودری (Submerged Arc welding wire) و مفتول مسوار در سایزهای مختلف با کیفیت مطلوب و در حد استانداردهای بین المللی گردید. پس از مدتی با شناخت صحیح بازار و نیازهای اقتصادی کشور به موازات افزایش ظرفیت و بهبودهای کمی و کیفی محصولات و با استفاده از دانش و فناوری های نوین روز، محصولات کلیدی دیگری همچون الیاف فولادی (Steel fiber) و مفتول های بافته شده (stranded) به سبد محصولات این شرکت اضافه گردید.
محصولات جدید این شرکت نیز که بزودی به بازار عرضه می گردند شامل مفتول های گالوانیزه آلیاژی یا گالفان (Galfan)، آلومنیوم کلد (Aluminum clad)، سیم جوش توپودری (Flux Cored Welding wire)، مفتول فولادی با پوشش گالوانیزه الکتریکی (Zinc Electrodeposited wire)و سیم جوش های استیل و آلیاژی خاص می باشد.
صنایع مفتولی زنجان در راستای ایفاء مسئولیت اجتماعی خود با سرمایه گذاری مناسب در بخش های اسیدشوئی و خطوط آبکاری آخرین تکنولوژی های روز را برای کنترل آلاینده ها و استفاده بهینه از منابع به خدمت گرفته است تا آنجایی که این شرکت در سال1390 به عنوان شرکت برگزیده صنعت سبز در کشور معرفی و مفتخر به اخذ تندیس گردید.